Báze a nikotin

Báze do eliquidu je základní složkou, ze které se vyrábí eliquid pro e-cigarety.

Jedná se o směs propylenglykolu (PG) a rostlinného glycerinu (VG), která slouží jako nosič pro příchutě a nikotin. Poměr PG a VG může být různý v závislosti na vašich preferencích a typu zařízení, které používáte. Báze do eliquidu je důležitou součástí při výrobě vlastního eliquidu, protože ovlivňuje chuť, hustotu páry a v neposlední řadě také pocit v krku při inhalaci.

Jednoduše lze říci že čím více PG bude ve směsi, tím bude chuť výraznější a zažijete intenzivnější pocit při inhalaci, naopak čím více je ve směsi VG tím bude páry více, bude hustší a jemnější při inhalaci. Namíchejte si sami svůj dokonalí liquid. V nabídce máme bázi v poměru 50VG / 50PG pro harmonickou chuť nebo bázi v poměru 70VG / 50PG pro hustší páru.

Nicotinové boostery jsou aditiva do e-liquidů, která se aplikují při míchaní e-liquidu ze základních složek. Jejich účelem je dodat nikotin (který je klasifikovaný jako návyková a zdraví nebezpečná látka) do e-liquidu. Většina uživatelů elektronických cigaret vyhledává e-liquidy s nikotinem. Největší výhodou míchání si vlastních e-liquidů je právě možnost stanovit si vlastní množství nikotinu ve směsi. Pro snažší míchání jsme pro Vás připravili nikotinové boostery s koncentrací 12mg/ml, které se krásně doplňují s našimi 120ml lahvičkami na příchutě.

Cena

125126
1125126
Crystal clear - báze 50/50
125 Kč

Báze v poměru 50VG / 50PG Obsah: 125ml

212
Crystal clear - báze 70/30
125 Kč

Báze v poměru 70VG / 30PG. Obsah: 125ml

215
2 položek celkem
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto