Nicotine shot - aditivum, 10ml

Ideální dávka nikotinu.

Obsah: 10ml

Koncentrace: 12mg/ml

Čistý nikotin rozpuštěný v bázi 70VG / 30PG je bezbarvý a bez chuti, což zaručuje, že vaše oblíbené e-liquidy zůstanou zachovány. Snadno rozpočítatelná dávka pro 30, 60 i 120ml lahvičky vám umožní dosáhnout přesného množství nikotinu, které potřebujete.

Skladem
Kód: 209
35 Kč
Kategorie: Báze a nikotin
Hmotnost: 0.02 kg

S Nicotine shot od Ultrabio můžete přizpůsobit dávku nikotinu svým potřebám. Největší výhodou míchání si vlastních e-liquidů je právě možnost stanovit si vlastní množství nikotinu ve směsi. Pro začátečníky to znamená že si mohou namíchat velmi silnou nikotinovou koncentraci a potlačit tak nutkání na klasickou cigaretu, nebo naopak možnost míchat si směsi zcela bez nikotinu a nevystavovat se tak zdravotním rizikům.

Spočítat a namíchat takovou směs nemusí být vždy úplně jednoduché. Z toho důvodu jsme pro Vás připravili nikotinové boostery s obshem 10ml a koncentrací 12mg/ml, takže ať už požíváte 120ml nebo 60ml lahvičky na e-liquidy tak s touto koncentrací se vždy snadno dopočítate výsledné hodnoty. Při použití 120ml lahvičky na e-liquid představuje každý nikotinový booster Ultrabio 1mg/ml ve výsledné směsi. Pokud chcete namíchat 3mg/ml použijte 3 lahvičky. Pokud chcete namíchat 6mg/ml použijte lahviček 6, a tak dále až do maxima 12mg/ml.

Pokud prahnete po silnějších nikotinových koncentracích, zvažte nejdřív zdravotní dopady, které používání takové koncentrace může na vaše tělo mít. Na českém trhu je mnoho společností které mají takové koncentrace v nabídce.

Výrobce: Ultrabio

Ultrabio

Společnost Ultrabio byla založena roku 2010 ve městě Rheda-Wiedenbrück v německém Severním
Porýní-Vestfálsku jako specializovaný výrobce chemikálií. Do segmentu výroby e-liquidů vstoupila
společnost roku 2012. Nová divize společnosti vstoupila do období dynamického růstu trhu a
zaznamenala se svými produkty velký úspěch, například Urbancino z řady Urban Juice bylo v roce
2019 vybráno společností Vapor Guru jako nejlepší příchuť vyráběná v Německu.

V roce 2017 společnost přesídlila do nového sídla v lokalitě Am Ruthenbach. Dnes je Ultrabio světově známým
producentem široké řady prémiových značek e-liquidů.
Od roku 2022 můžete vyzkoušet produkty Ultrabio také Vy.

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto